Analytical Methods Impact Factor rises to 1.9

We are delighted to announce that our Impact Factor* has risen to 1.9!

Analytical Methods continues to grow, and remains the the place to publish exciting research on early applied demonstrations of new analytical methods with clear societal impact. The journal focuses on the advancement of analytical technologies for wider application by the international scientific community. Areas covered include developments within the fields of healthcare, pharmaceuticals and biomedical diagnostics, environmental and forensic analysis, heritage science, agricultural science and food products, industrial process development and product validation.

The Editorial Office thanks all of our Board members, authors and readers for their continued support.

We invite you to submit your latest piece of research here.

*The Impact Factor provides an indication of the average number of citations per paper. Produced annually, Impact Factors are calculated by dividing the number of citations in a year by the number of citeable articles published in the preceding two years. Data based on 2012 Journal Citation Reports®, (Thomson Reuters, 2013).

Digg This
Reddit This
Stumble Now!
Share on Facebook
Bookmark this on Delicious
Share on LinkedIn
Bookmark this on Technorati
Post on Twitter
Google Buzz (aka. Google Reader)

144 Responses to “Analytical Methods Impact Factor rises to 1.9”

 1. Sonu Singh says:

  Moon Exports Manufacture, Suppliers & exporters of India natural stones, sandstone, limestone, marble, granite & thin stone veneer Govt. of India Recognized Export House.

 2. Convert unit says:

  That was a great rise and achievement

 3. شبیه ساز پرواز و یا همان Flight Simulator یک برنامه ی نرم افزاری دقیق و واقعی است که دارای تمامی کشورهای جهان – شهرها – فرودگاه ها و انواع هواپیماهای مسافربری و جنگنده و همچنین دارای انواع بالگردها می باشد.

  تمامی هواپیماها درشبیه ساز پرواز از نظر کابین خلبان به صورت دقیق و حرفه ایی طراحی شده اند به طوریکه چنانچه دو عکس واقعی و شبیه سازی شده را در کنار یکدیگر قرار دهید مشاهده خواهید کرد که تمامی سیستم های شبیه سازی شده همانند واقعیت می باشند.
  شبیه ساز پرواز

 4. so good
  i Appreciate that

 5. high-grade
  that was very well

 6. آیلتس says:

  it is so useful
  i Like it

 7. سئو says:

  Thank you for useful information.

 8. کفسابی says:

  Excellent
  it `s great

 9. superlative & top
  thank u

 10. کفسابی says:

  magnificent
  so remarkable

 11. thank you
  it`s perfect

 12. high-grade
  that was very well

 13. it is so useful
  i Like it

 14. AMAZING
  it is wonderful

 15. جمال الدین ابوالفتح یعقوب الدمشقی معروف به ابن مجاور حدود 772 سال پیش در تاریخ مستنصر – که آن را به منصور مستنصر تور کیش خلیفه ی عباسی اهدا کرده بود – در مورد آب جزیره کیش مطالبی دارد. از آن جمله «وجود نخلستان های فراوانی که در جزیره وجود داشت، قناتی که از باغ امیر وقت جزیره می گذشت، چشمه و نهرهائی که آب آنها همراه با آب قنات، آب انبارها را (که به مصرف شرب و آبیاری می رسید) پرمی ساخت و از این که اگر با دست، زمین جزیره را می کندند آب از قیمت تورهای کیش زیرزمین بیرون می آمد».! اما وجود این مقدارآب زیرزمینی با وصف «ابن مجاور» بعید به نظر می رسد. زیرا ذخیره آب زیرزمینی با 196 میلی متر میانگین سالیانه ی نزولات آسمانی در گستره 90 کیلومتر مربع مساحت جزیره که مقدار آن تقریباً حدود 13 میلیون متر مکعب می شود. با در نظر گرفتن مقدار تبخیری که بلافاصله پس از هر بارش – در فاصله ی زمانی نفوذ آب به درون خاک – صورت می گیرد و ساختار خاک و دیگر ویژگی های زمین شناختی جزیره، ظاهراً این همه آب هتل های کیش زیرزمینی که « ابن مجاور» به آن اشاره می کند مطابقت ندارد. با این وصف در گذشته، در فصول مختلف که جمعیت جزیره بین 1000 – 2000 نفر تغییر می کرد، آب موجود در جزیره برای شرب اهالی و حتی استفاده از آن توسط کشتی های عبوری و حتی امور کشاورزی محدود آن زمان کافی بوده در آن زمان جزیره درحد خود، دارای تأسیسات آبرسانی مانند آب انبارها، برکه ها، چاه های بزرگ و کوچک با عمق مختلف در بخش شمالی – محوطه درخت سبز فعلی – بود و کم تر دچار بی آبی می شد.
  1- در نوشته های سرتیپ علی رزم آرا وضع منابع و ذخایر آبی کیش در سال 1320، چنین توصیف شده است « آبی که از چاه های جزیره خارج می شود، دارای طعم خوب و شیرین است. کشتی ها برای آب مشروب غالباً به این جزیره متوسل می شوند. عمق چاه های جزیره بین 5 الی 10متر است و بدون زحمت آب زیادی از آنها به دست می آید» سپس او از چاه های عمده و معروف پراکنده تور ارزان کیش در نقاط مسکونی جزیره چنین می نویسد:
  2- چاه موسوم به «ممذر» در قصبه «ماشه» در بخش خاوری جزیره، با خاک ریز اطراف آن که به شکل بند یا سد ایجاد شده بود تا آب باران را در فصل بارش به درون چاه هدایت کند.
  3- چاه موسوم به «صفا» در آبادی «سجم» دربخش شمالی جزیره
  4- چاه موسوم به «بالا» بین آبادی « ده» و «سفین» در بخش خاوری جزیره که هر دو آبادی مذکور از آب آن استفاده می کنند.
  آن چه از توان زیستی جزیره ی کیش در متون گذشته بر می آید، تعداد کم جمعیت جزیره نسبت به وسعت آن، ساخت و سازهای محدود بومی و عدم دستکاری گسترده در آن بود که وضع تعادل زیست محیطی مطلوب جزیره را برهم نمی زد. اما اکنون که ساخت و سازهای گسترده همراه با خاکبرداری های وسیع پراکنده، رزرو هتل های کیش که در جا به جای جزیره صورت می گیرد و بخش وسیعی از سطح جزیره زیر آسفالت و بتن، پوشیده می شود و سازه های بی شمار خدماتی، ساختمان های بزرگ و کوچک تجاری، تأسیسات صنعتی و غیره در آن برپا می شود. دستکاری های ضروری و یا غیرضروری در همه جای آن به علت فشار انبوه جمعیت ساکن و گردشگران (توریست) که هر روزه بر تراکم آن افزوده می شود در حدی است که طبیعت و توان زیست محیطی گستره محدود جزیره را در آستانه ی عدم تعادل و در مرحله ی حساس آسیب پذیری و تخریب – چنان چه به آن متوجه نشود – قرارمی دهد. متأسفانه تخریب طبیعت همیشه سریع و بازسازی آن – اگر ممکن باشد – بسیار طولانی و با هزینه ای بسیار سنگین امکان پذیر است و این همان مسئله ای است که توسعه ی پایدار را غیر ممکن می سازد. آب شیرین جزیره که در شبکه ی لوله کشی وجود دارد. استحصال از مجموع واحدهای آب شیرین کنی است که خوشبختانه مدرن است ولی بازگشت پسآب آن به دریا موجب مشکل زیست محیطی دیگری است. به هر حال توسعه، تمدن و رفاه، هتل ویدا کیش گاه همراه با پرداخت تاوان سنگین است و عقل حکم می کند که اولاً بهره برداری از محیط نباید بیش از توان بازسازی طبیعت باشد و ثانیاً از روش و شیوه ای باید استفاده کرد که تخریب ناشی از بهره برداری ازمحیط به حداقل رسیده و جبران پذیر باشد. از آن جا که توسعه امری اجتناب ناپذیر است و ما نمی توانیم از پیشرفت اجتماعی، اقتصادی، و فرهنگی چشم بپوشیم، لذا می باید به نحوی با توسعه کنار آمد و از طبیعت و محیط به طور معقول بهره گرفت
  تور کیش
  هتل ویدا کیش
  هتل شایگان کیش
  هتل ایران کیش
  هتل پارمیدا کیش
  هتل سورینت مریم کیش
  هتل داریوش کیش
  هتل ترنج کیش
  هتل شایان کیش
  هتل مارینا پارک کیش
  هتل پارمیس کیش

 16. Search of movers packers in your city has become very simple now!
  Best Movers Packers Bangalore

 17. سنگ مصنوعی سمنت پلاست ، قالبهای سنگ مصنوعی: آموزش تولید سنگ مصنوعی سنگ مصنوعی ،سمنت پلاست، رزین سنگ مصنوعی فوق روان کننده بتون،دستگاه سنگ مصنوعی, اموزش و راه اندازی خط تولید, سمنت پلاست, سنگ مصنوعی, فروش دستگاه سنگ مصنوعی, فروش قالب سنگ مصنوعی, قالب سنگ مصنوعی

 18. طراحی سایت در اصفهان،طراحی سایت شرکتی،طراحی سایت فروشگاهی،طراحی سایت شخصی،طراحی سایت دولتی،طراحی سایت دانلود

 19. فروش خرما،خرما،کارخانه خرما

 20. بزگترین مرجع قالب اورجینال وردپرس

 21. Search of movers packers in your city

 22. Professionals working together to provide online Gate Classes, IES coaching, Civil Engineering Coaching and Mechanical Engineering Coaching

 23. have good times with safarbekheir

Leave a Reply

*